Останні відгуки
- Мобілмедіа04Купую товари в цьому магазині! Гарне обслуговування, завжди якісний товар, приємні ціни, та величезний вибір!майже 2 роки тому
- Мобілмедіа04Сподобалось: Крутий магазин! Дуже великий вибір техніки. Рекомендую Загальне враження Супермайже 2 роки тому
- Клініка ветеринарної медицини "Пан Ветеринар"00Сподобалось: Ми щиро вдячні лікарю Оксані та її їасистенту за кваліфіковане лікування та турботливе ставлення до пацієнта Майкмайже 2 роки тому
- Ребра та вогонь01Класний заклад, думали куди піти з колегами і натрапили на цей ресторан , смачні страви, привітний персонал, ...майже 2 роки тому
- Ребра та вогонь00Сподобалось: Сподобалось: Чудовий атмосферний заклад. Смачно. Обслуговування приємно потішило!!! Дуже раджу всім!!!майже 2 роки тому
- Мобілмедіа04Сподобалось: залишала робот пилосос для чистки лідара, оскільки перестав працювати. Зробили швидко, пилосос працює Загальне враження: Все чудовомайже 2 роки тому
- ТОВ "Лангейт"00Клієнтоорієнтованість / сервіс нульовий. Були проблеми з кабельним телебаченням , зробила заявку. Домовилис...майже 2 роки тому
- ТОВ "Автокомбінат - 1"07В моєї мами був заброньований білет на рейс 26.02 Камʼянець-Подільський - Прага на 5:40 ранку. Напередодні довело...майже 2 роки тому
- Магазин "Каскад"00Сподобалось:низьки ціни на всі товари вічливий персонал завжди підберуть потрібний для вас товар Не спо...майже 2 роки тому
- Стоматологія "LaSka"00Не сподобалось: Лікар навіть не мала наміру знайти підхід до моєї дитини , Загальне враження Підхід лікаря ...майже 2 роки тому
- Мобілмедіа05Дуже хороший магазин, техніка якісна, сервіс оперативно надав якісну допомогу! Із задоволенням ще раз повернусь сюди!майже 2 роки тому
- Салон краси "Green Studio"02Дуже крутий салон! Відповідальний і приємний персонал. ! Всі майстри спеціалісти своєї справи! Особливо вдячна майстру манікюру Марині, її френч ідеальний!!!!!!!! Рекомендую!майже 2 роки тому
- Салон краси "Green Studio"01Дуже сподобалось, дуже хороший колорист Оля, приємна, уважна, майстер своєї справи) Красивий салон та чудова атмосфера, рекомендую)🤗👍👍👍майже 2 роки тому
- Салон краси "Green Studio"03Сподобалось:Привітній персонал,проходили практику дуже сподобалось вийшла з приємним враженням і результатоммайже 2 роки тому
- Салон краси "Green Studio"01Сподобалось: Дуже сподобалось обслуговування і сама атмосфера салону, приємний персонал, отримала гарне фарбування та позитивні емоції) Рекомендуюмайже 2 роки тому
- Мобілмедіа05Дуже задоволена магазином! Техніка супер. Продавці дуже приємні.Рекомендую!майже 2 роки тому
- Мобілмедіа04Я задоволена!!!Купляла в цьому магазині ноутбук, не могла визначитися з вибором ,продавці швидко зреагували...майже 2 роки тому
- Мобілмедіа05Магазин супер ! Чудова та якісна техніка! Дуже щирий та приємний сервіс! Обов’язково повернусь за ще одною покупкою )майже 2 роки тому
- Мобілмедіа05Дякую за придбану техніку. Гарний сервіс, який допоможе у виборі будь-якої техніки. Техніка на любий смак , а ще й дуже якісна. Буду повертатися не раз!!!!! Рекомендую на всі 100%майже 2 роки тому